Цього року «Великодній гостинець» ми відправили в м.Бахмут нашим Захисникам.
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2023/04/IMG-d8fd450bcb70786cba4dd307f0207344-V.jpg)
Зібрали, як завжди, все найбільш необхідне, традиційно: паски, ковбаски, крашанки, цукерки, солодощі і те, що найбільше потребують наші солдати: засоби гігієни, шкарпетки…
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2023/04/IMG-389f57ece170d566ec5062f295c116e1-V.jpg)
І, звісно, написали гарний лист від колективу МБК.
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2023/04/IMG-880f676a7efb2b38accebfd9639fbf38-V.jpg)
Сподіваємось, що наш «Великодній гостинець» на якусь мить поверне наших Захисників до мирного життя, а ми, в свою чергу, свято віримо в нашу Перемогу і чекаємо на Вас!
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2023/04/IMG-535552172d40a799c53f71c6d2698191-V.jpg)
Христос Воскрес!!!
Слава Україні!!!
Залишити відповідь