![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2023/02/IMG_2712.jpg)
Сергій Жадан у Міському будинку культури!
Його вірші надихають.
Тиша в залі та величезна повага від усіх хто прийшов на виступ.
Український письменник, перекладач, громадський діяч, фронтмен гуртів «Жадан і Собаки» та «Лінія Маннергейма». Автор романів «Депеш Мод», «Ворошиловград», «Месопотамія», «Інтернат», поетичних збірок «Цитатник», «Ефіопія», «Життя Марії», «Тамплієри», «Антена», «Список кораблів» та інших.
Фото Анастасія Миронець.
Залишити відповідь