![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2022/11/314657775_573284598133803_2433164722598076805_n-1.jpg)
Україна непереможна у піснях!
Роковий концерт від гурту Grandma’s smuzzi відбувся у Міському Будинку культури 9 листопада.
Гурт з Одеси і грає в стилі геві-метал. Вони переспівують світові рок-хіти українською. Rammstein, Metallica, Manover, Marilyn Manson, Adele і тд звучали у новому якісному виконанні з потужними ударними та технічним гітарним соло. Фронтмен Туфан Чіґдем з брутальним вокалом у поєднанні з драйвовим звуком був , як вибухова суміш для глядачів! Два рази на біс!
Рівне шалено зустріло артистів!
Нагадуємо концерт на підтримку ЗСУ!
Залишити відповідь