![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2022/11/314722198_567718588532601_8344886480174944717_n.jpg)
З метою культурного обміну між країнами Литви, Польщі та України колективи «Перлинка» (керівник Ольга Жемчугова-Копилова) та «Кольорові ноти» (керівник Світлана Малько) Міського Будинку культури повернулися з Польщі м. Поронін. Вони представляли Україну на фестивалі «Осіння казка з Татрах».
«Наші кольорово-перлинкові емоції позитивно-незабутні!» (Світлана Малько).
Примножуйте свої знання та навчайте інших.
З повагою колектив Міського Будинку культури та директор Ольга Стельмах.
Залишити відповідь