![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2022/10/311736243_10227361423037308_3697739128448928579_n.jpg)
Благодійний концерт колективів Міського Будинку культури на підтримку ЗСУ «В єдності наша сила» відбувся.
З усвідомленням важливості справи, зал був наповнений небайдужими людьми. В свою чергу, співаки та танцюристи віддавались наповну. На сцені відчувалась патріотична магія, оскільки кожна пісня і танець несли особливий глибокий зміст. Творча родина МБК – це найяскравіші артисти Рівного з власним стилем, неймовірною експресією, видовищними номерами та самобутніми талантами. Впродовж концерту скринька наповнювалась щедрими донатами.
Ми гордо зустрічаємо всі негаразди та йдемо до Перемоги, тому що в єдності наша сила.
Посилання на онлайн трансляцію https://www.youtube.com/watch?v=R3O3P–5hB8
Фото Олександр Харват
Залишити відповідь