Завершився міжнародний дистанційний фестиваль народного танцю та культури “Стежками Мавки»

розміщено в: Без категорії | 2

Війна змінює наші плани. Фестиваль «Стежками мавки» мав проводитися ТО«Полісяночка» влітку, але, зважаючи на події в Україні, пройшов дистанційно.

3-5 травня відбувся унікальний проект, який об’єднав навколо себе людей різної культури, мови та релігії. Учасниками є творчі колективи з різних країн світу та, звичайно, з України.

Благодійний міжнародний дистанційний фестиваль народного танцю та культури “Стежками Мавки» – це спільний проєкт Творчого об`єднання Полісяночка та відеостудії Медіалаб Міського Будинку культури за підтримки Управління культури і туризму Рівненського міськвиконкому. Партнер фестивалю – телеканал «ITV мадіагруп».
Учасниками фестивалю перераховано на рахунок благодійного фонду «Серце дітям України» на потреби ЗСУ та людей з постраждалих територій 22 184 грн. ‼️Окрема подяка за донати під час онлайн-трансляції.
Висловлюємо вдячність усім організаторам та тим, хто допомагав у проведенні Благодійного міжнародного дистанційного фестивалю народного танцю та культури “Стежками Мавки».
Переглянути відео Ви можете за посиланням на youtube-каналі Міського Будинку культури:

2 Responses

Залишити відповідь