![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2022/02/271956866_1015407369321975_6742204025265347084_n.jpg)
День пам’яті Кузьми Скрябіна.
2 лютого 2015 року одна з найтрагічніших дат для мільйонів фанатів музиканта, волонтера, продюсера та автора книг. Він був незмінним лідером гурту “Скрябін” протягом 26 років. Під його пісні стрибають, веселяться , плачуть та ідуть у бій! У день смерті Кузьми тисячі українців вийшли на площі своїх міст, щоб заспівати пісні “Скрябіна” та вшанувати пам’ять музиканта. Віримо в твої «Місця Щасливих Людей».
2 роки тому МБК провів концерт пам’яті Андрія Кузьменка під назвою «А пам’ятаєш…»
Відео з концерту…
Памятаємо…
Міський Будинок культури та директор Ольга Стельмах
Залишити відповідь