![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2021/12/175866326_3863911896990181_1791792761975495088_n.jpg)
В сім’ї нашої співочої красуні Мирослави Столяр (Мирослава Толочик), учасниці тріо “Лісова пісня”, поповнення! Кінець 2021-го року та лелека приніс їм з чоловіком ще одного синочка! Вітаємо усю родину з радісною подією! Тішимось, що нашеньких стає більше і бажаємо батькам здоров’я та сил, спокійних ночей, погожих днів! Хай дитятко росте під охороною ангела!
З любов’ю, родина МБК
Залишити відповідь