Знаєте що ми вам забули розповісти і чим похвалитися? Черговою перемогою нашого зразкового естрадного хору “Кольорові ноти”. Наші маленькі артисти під керівництвом Світлани Малько побували у Кам’янці-Подільському і не просто відпочили емоційно, а привезли перемогу з Міжнародного фестивалю-конкурсу “Тримай мить”! Дві групи хору (старша та молодша) повернулися наприкінці жовтня з двома першими місцями, уявляєте?! Вітаємо, кольорові! Ви знову дивуєте і тішите! Так тримати, радіємо за вас!
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2021/11/246306810_3171612629777198_9223370702424860885_n.jpg)
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2021/11/255162517_470465947678371_1811495325049410064_n.jpg)
Залишити відповідь