“Стильно, модно, молодіжно” – коли кажуть цю фразу, тепер ми знаємо про кого. Про зразковий естрадний хор “Фантазія”! А ще додамо: талановито, пластично і надзивичайно позитивно! Такі вони є по своїй суті і таким був їхній концерт 12 червня на сцені Літньої естради в парку ім. Т. Шевченка. Ці діти запалювали публіку! Що не номер, то бомба! Професійно відпрацьовано, заслуга чого – праця керівника колективу Галина Давидюк.
Завершився концерт на патріотичній ноті – виконанням акапельно гімну України. Директор МБК Ольга Стельмах привітала усіх та вручила учасникам колективу грамоти. Провела захід Вікторія Рибальченко.
Відімені усього колктиву МБК скажемо ще раз – ви молодці! Це вищий рівень!
Найяскравіші моменти концерту у фотозвіті Олександра Шахманціра. Дякуємо!
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2021/06/198908911_4141914549227277_2750137706927669119_n.jpg)
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2021/06/199246628_4141913299227402_7816969582061078586_n.jpg)
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2021/06/131657472_4141919069226825_6506991989695762524_n.jpg)
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2021/06/196125949_4141918709226861_1815731419165902564_n.jpg)
Залишити відповідь