Побачити роботи випускників профільної школи образотворчого митецтва Рівненського Палацу дітей та молодці від сьогодні можна у Міському Будинку Культури. Вчора, 25 травня, у виставковій залі закладу відбувся захист дипломних художніх робіт цих талановитих учнів. 18 випускників школи представили назагал свої роботи у техніках батик, гобелен, кераміка, мереживоплетіння. Кожен з юних художників розповідав про процес створення робіт та власні ідеї присутньому авторитетному журі у складі якого були викладачі та відомі рівненські художники. Традиційно до так званої суддівської бригади долучилась і директорка МБК Ольга Стельмах.
Щоразу художні твори цих дітей вражають професіоналізмом усіх, хто відвідує їхню звітну виставку. До слова, цьогоріч це вже 24-та така експозиція. Тож, запрошуємо усіх до перегляду від сьогодні і до 4 червня. Вхід вільний (з дотриманням карантинних вимог).
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2021/05/6b98919f-6402-46f7-b387-ac805b157ea0.jpeg)
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2021/05/7c97751f-360f-486b-aa7c-9c8c4b23121d.jpeg)
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2021/05/190200160_4100867189995687_8185333632942499523_n.jpg)
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2021/05/191132521_4100863723329367_7418063391039010368_n.jpg)
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2021/05/191162616_4100866003329139_2391060949405994646_n.jpg)
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2021/05/191009276_4100864586662614_6987174056485085670_n.jpg)
Залишити відповідь