23 травня на сцені Міського Будинку Культури відбулося два яскравих звітних концерти творчого об’єднання “Полісяночка”. Танцювали усі – від найменших “масіків” до випускників. І ми впевнені, що в той день тихенько підтанцьовували і глядачі. Три десятки найкращих номерів та прем’єрні хореографічні постановки – програма була надзвичайно насиченою як візуально, так і емоційно для кожного. Своєю яскравою музикою доповнила захід і Людмила Скрипка. Провели захід вікторія Рибальченко та Наталія Лозовська.
Свято танцю у виконанні найбільшої творчої родини “Полісяночка” точно неможливо забути. Гарні спогади залишаться, як мінімум, і у цих світлинах фотографів Анатолія Похилюка та Світлани Кравчук. Дякуємо їм.
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2021/05/189456927_4020227444734732_1616455586884589995_n.jpg)
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2021/05/188978664_4020228344734642_4667477858694310745_n.jpg)
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2021/05/190347066_4036407216447981_6303163606062037102_n.jpg)
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2021/05/187518763_4020833301340813_7086303200083535398_n.jpg)
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2021/05/189540031_4020833051340838_6807118505160480462_n.jpg)
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2021/05/190166244_4020321884725288_441666732637917037_n.jpg)
Залишити відповідь