Вітаємо зразковий естрадний хор “Кольорові ноти” зі здобуттям першого місця на XII Всеукраїнському фестивалі-конкурсі вокалу, хорового співу “Галицькі самоцвіти”!
А також з другим місцем в сольному конкурсному виконанні Валерію Мартинюк!
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2021/05/190907102_3057781354493660_4326246214027975248_n.jpg)
Надзвичайно радий знайомству і вдячний за високий рівень організації конкурсу Вікторії Михайловій та надану можливість виступити на території церкви Успіння Пресвятої Богородиці у Львові. В свою чергу Міський Будинок Культури, щасливий вашим перемогам, наші маленькі, але такі талановиті! Вітаємо керівника хору Світлану Малько і бажаємо від усього колективу та директора Ольги Стельмах нових здобутків і сяючих очей у наших талановитих діток.
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2021/05/189739959_3057781494493646_2768767399568421485_n.jpg)
Залишити відповідь