![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2021/05/188500500_2313819385428703_7164188791670710494_n.jpg)
Пабло Пікассо колись сказав: “Кожна дитина – художник. Труднощі заключаються в тому, щоб залишитися художником, вийшовши з дитячого віку.” Сказати, що роботи випускників Профільної школи образотворчого мистецтва Рівненського ПДМу – це роботи дітей, то більшість з вас нам не повірить. А ще ми впевнені в їхньому великому майбутньому, бо те, що створюють вони – це готові шедеври, які щоразу вражають! І у вас знову буде можливість побачити їхні нові роботи вже з 25 травня у виставковій залі МБК. Художній текстиль, кераміка, мереживоплетіння – роботи варті вашої уваги, а ці діти – найпрестижніших академій мистецтв.
Запрошуємо до перегляду виставки з 25 травня по 7 червня. Вхід вільний (з дотриманням карантинних вимог).
Залишити відповідь