Карантин і локдаун – не причини аби переставати творити, досягати і навіть брати участь у конкурсах, тим паче в них перемагати! Це вам кажемо навіть не ми, а фольклорне тріо “Ярина” Міського Будинку Культури. 14 січня відбувся Всеукраїнський дистанційний фестиваль-конкурс «Зірка над вертепом». І наша “Ярина” у складі Мар’яни Мазур, Дарини Кушковської та керівника Раїси Цапун заколядували так, що стали лауреатами І ступеня серед 68 колективів, які брали участь! Вітаємо наших дівчат, радіємо таким гарним новинам на початку року і бажаємо нових перемог, дай Боже, не лише у дистанційних конкурсах. Тримаємо за це кулачки!
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2021/01/122297304_3194512497315579_3405140742016736889_o.jpg)
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2021/01/139072595_776910142896964_3637879865612289069_o.jpg)
Залишити відповідь