У Рівному з’явилася ще одна алея сакур. 26 жовтня працівники Міського Будинку Культури висадили біля свого закладу алею з цих прекрасних дерев. Зробили це в рамках відзначення 65-ї річниці закладу. Кожен творчий колектив та окремі працівники посадили своє деревце, давши їм назви у відповідності до того, хто їх садив – чи дітки хору “Кольорові ноти”, чи режисерська група МБК, чи скажімо відеостудія “MediaLab”. Організатори цієї акції зазначають, що це стане символом потужної культурної родини,яка має міцне коріння і яка тішитиме ще не одне покоління цвітом своєї крони. Така цікава ідея виникла у директорки МБК Ольги Стельмах і вона дуже тішиться, що ідея знайшла відголоски і підтримку в усіх працівників. «Я пам’ятаю яблуньку, яку ми з татом садили в моєму дитинстві. Мій син теж посадив дерево. Знаю, що це особливо трепетний момент. Тому хочу, щоб висадкою цих дерев колектив Міського будинку культури поєднало це відчуття єдності і прив’ язаності до закладу. Це буде те, що залишиться наступним поколінням. Хтось колись приведе сюди свою дитину і покаже посаджене деревце» – ділиться директорка закладу Ольга Стельмах. А ми сподіваємося милуватися першим цвітом вже наступної весни.
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2020/10/122891824_10222821369578809_4525954541071384380_o.jpg)
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2020/10/122871875_10222821656105972_7681403502206570676_o.jpg)
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2020/10/122912513_10222821368298777_4038956374631928055_o.jpg)
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2020/10/122937277_10222821371458856_5406698683577989624_o.jpg)
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2020/10/122904426_10222821371338853_8823309120200316636_o.jpg)
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2020/10/122956216_10222821371738863_1946833723449516110_o.jpg)
Фото: Олександр Харват
Залишити відповідь