![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2019/12/1575543994-7929.jpg)
6 грудня в Україні відзначається 28 річниця Збройних Сил України. Міський Будинок Культури вітає усіх військовиків, українську армію, яка здатна захистити і країну і тих, хто успішно це робить! Міцного вам здоров’я, стійкості, непохитної віри, надійного тилу, кохання, яке окрилятиме та, звісно, мирного неба! Дякуємо вам!
З цього приводу сьогодні у Міському Будинку Культури відбулись урочистості та святковий концерт. У залі грав військовий оркестр штабу оперативного командування “Захід”,
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2019/12/78826511_2215585515417596_3745788940464947200_n.jpg)
лунали музичні дарунки від творчих колективів МБК, серед яких творче об’єднання “Полісяночка”, дует Максима та Галини Давидюк, зразковий ансамбль танцю “Етика”. З вітальними словами виступили секретар Рівненської єпархії Православної Церкви України протоієрей Сергій Лучанін,
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2019/12/79137027_501932073743809_3876356100882169856_n.jpg)
міський голова Рівного Володимир Хомко, заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін, командувач війська ОК “Захід”, генерал-лейтенант Олександр Павлюк та інші поважні гості. Провела концерт Вікторія Рибальченко.
Залишити відповідь