Мюзикл для всієї родини ” Ти особливий” представили рівнянам у на сцені Міського Будинку Культури 16 листопада. Унікальність театрального проекту полягає в тому, що артисти, які виконують всі ролі, співають пісні та танцюють складні хореографічні номери, – це виключно діти. І це зацікавило нашого маленького та дорослого глядача.
Публіку захопила не тільки професійна гра артистів, яким насправді від 10 до 17 років, глядачів також вразили декорації – це панорамний відеокекран величезно розміру, який взаємодіяв повністю із акторами на сцені. Та головне, вважають творці мюзикла, це суть вистави, яку потрібно зрозуміти. Людям потрібно бути добрішими одне до одного – такий меседж мав перформанс. Усі глядачі залишлись вражені та задоволені побаченим.
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2019/11/76918401_446935632629545_4672476985534971904_n.jpg)
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2019/11/76605031_2501164310169582_4833011636014940160_n.jpg)
Залишити відповідь