З гарних новин про перемогу нашого колективу ми розпочали цей день, на такій же ноті його і завершимо. Зразковий ансамбль танцю “Перлинка” взяв участь у ХІ Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості ”Світ у твоїх долонях”, що проходив з 24 по 27 жовтня у Києві. Наші маленькі танцюристи представили свої найкращі хореографічні постановки на огляд авторитетного титулованого журі. Врешті, ансамбль “Перлинка” став лауреатом двох перших премій в номінації ”Народний танець”, а також отримали спеціальний приз ”За вишуканий стиль”. І це ще не все! Колективу вручили сертифікат на 500 євро для участі в Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості ”Світ у твоїх долонях” в Греції! Уявляєте?! До слова, минулоріч на цьому ж фестивалі зразковий ансамбль танцю ”Полісяночка” здобув Гран-прі.
Щиро вітаємо кожного маленького учасника зразкового ансамблю танцю “Перлинка”, який спільними зусиллями здобув таку велику перемогу! Також дякуємо і вітаємо наставницю Ольгу Жемчугову-Копилову, яка вчить та веде наших перлинок до яскравих звершень!
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2019/10/73228403_451712638785400_1294061220944412672_n.jpg)
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2019/10/75569695_1101637550195441_8186908080852697088_n.jpg)
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2019/10/74389784_489946135068401_1114318420154777600_n.jpg)
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2019/10/75561509_991666037847987_7057721132459229184_n.jpg)
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2019/10/73381229_2560234417541084_5450558547983073280_n.jpg)
Залишити відповідь