”І спогад той живе неначе птах…” Наша пам’ять – це той міст, який з’єднує минуле і сучасність, з’єднує світи і нас з тими, кого вже немає. Маленька жінка, з великим серцем та глибоким розумінням світу і людей – такою була Віра Герасимчук. Віри Володимирівни не стало 2 роки тому, але вона залишила нам неоціненний спадок – творчість, втілену в картинах та учнів, які теж стали митцями.
Поринути у світ творчості Віри Герасимчук можна у виставковій залі Міського Будинку Культури, де 12 вересня відкрилась виставка “Віра Герасимчук: художник і вчитель”. Окрім картин художниці, в експозиції також представлені роботи її учнів Зої Ємельяненко, Сергія Греченюка, Анни Крилошанської, Вікторії Бордзеховської, Людмили Яремчук, Тетяни Муляренко. Всього близько сотні робіт. Картини Віри Герасимчук для експонування були надані з фондів Рівненського обласного краєзнавчого музею.
Розпочався захід трепетним виконанням пісні “Журавлі” учасницею народного вокально-інструментального тріо “Срібна терція” Людмилою Скрипкою.
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2019/09/69954007_10218920836787927_2820466188188909568_o.jpg)
На відкритті виступили керівник студії декоративно-ужиткового мистецтва МБК Анна Крилошанська, яка була ученицею Віри Володимирівни і стала ініціатором виставки.
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2019/09/69876397_10218920839227988_1917802631099580416_o.jpg)
Також виступив директор РОКМ Олександр Булига,
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2019/09/70586222_10218920839467994_5928245957400461312_o.jpg)
завідувач відділу етнографії краєзнавчого музею, колега та подруга Алла Українець
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2019/09/70187222_10218920841228038_4140376712753971200_o.jpg)
та ще чимало друзів, колег, знайомих, шанувальників. Завершився захід піднесеною піснею “Квітка-душа” у виконанні Раїси Цапун, керівника фольклорного тріо “Ярина”.
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2019/09/69889785_10218920843948106_71804431485632512_o.jpg)
Провела захід Ірина Білотіл.
Переглянути живописні полотна можна до 25 вересня. Вхід вільний.
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2019/09/69912339_10218920839427993_3849772160285409280_o.jpg)
Фотограф: Олександр Харват.
Залишити відповідь