З-поміж 2000 світлин, надісланих з 14 країн світу, відібрано 60 найкращих та представлено у Міському Будинку Культури. Мова йде про відкриття 8-го Кубку Рівного з фотомистецтва “Я люблю своє місто, я люблю свій край”, яке відбулось у Виставковій залі 23 серпня. Захід приурочений до Дня Незалежності України, Дня міста Рівне та 180-річчя фотографії. Проект, організований народною фотостудією “Простір Фото” МБК, та проводиться щорічно. В цей день було нагороджено найкращих фотографів конкурсу, яких оцінювало авторитетне журі.
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2019/08/69590870_2373452746078885_9085224473908477952_o.jpg)
Привітали усіх присутніх з відкриттям виставки та прийдешніми святами директор Будинку культури Ольга Стельмах,
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2019/08/69694147_1187754308063229_16684822663528448_o.jpg)
ідейник проекту, фотохудожник Олександр Харват,
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2019/08/68674963_1187754861396507_8595521459688833024_o.jpg)
член журі, мистецтвознавець Микола Бендюк, генеральний серкретар Міжнародної федерації фотомистецтва Іоаніс Лукоріс, який приїхав спеціально з Греції. На відкриття виставки завітали і гості з сонячної Грузії. Доречі, саме представниця цієї країни, Ніно Інадзе, отримала головну нагороду – Гран-прі конкурсу та скульптуру “Муза фотографа”.
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2019/08/69451785_2373454682745358_4414856235711463424_o.jpg)
Гарний настрій музичними композиціями в цей день створювала солістка МБК Іванна Місюк.
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2019/08/69519948_2373454036078756_4408798476398231552_o.jpg)
Провела захід Ірина Білотіл. Додамо, що в експозиції представлені світлини, які об’єднані темами: місто, події, люди, пейзажі, природа, фотоарт. Переглянути їх можна до 6 вересня. Вхід вільний.
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2019/08/69552425_10218767330350362_4259166218147069952_o.jpg)
Фото: Світлана Кравчук, Сергій Кундас, Олександр Харват.
Залишити відповідь