21 травня у фойє Міського Будинку Культури відбулось відкриття виставки, присвяченої 60-річчю Рівненського Спідвею. На відкритті були присутні представники влади, ветерани спідвею, вболівальники. Міський голова Рівного Володимир Хомко, його заступник Галина Кульчинська виступили з вітальною промовою. Своїми емоціями та спогадами поділились спідвеїсти.
В експозиції представлені ретро-знімки, які розповідають про історію спідвею, мотоцикли, нагороди, кубки, спортивний одяг та навіть мотоцикли (в тому числі льодовий). Організував та провів захід Сергій Головня.
Виставка діятиме до 29 травня. Вхід вільний.
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2019/05/60866080_1489964374514207_828682891444617216_n.jpg)
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2019/05/60696665_638675303271953_8355772876237832192_n.jpg)
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2019/05/61118166_605444843273409_2946873655600087040_n.jpg)
Залишити відповідь