У Будинку культури пройшов волонтерський фестиваль “GLOBAL YOUTH FEST’19”

розміщено в: Adventure, Новини | 0
26 січня в Міському Будинку Культури відбувся волонтерський фестиваль «Global Youth Fest». Захід пройшов під гаслом «Ми відкриваємо світ та повертаємося аби відкрити Україну світові». Метою фесту було привернення уваги суспільства до проблеми еміграції українців та популяризація волонтерства. Цей проект об’єднав українських студентів, які завдяки різним волонтерським програмам рік свого життя провели у країнах Африки, Південної та Північної Америки, Європи та Азії та в багатьох інших країнах різних континентів. Вони зустрічалися з президентами та міністрами країн, організовували концерти класичної музики на головних площах столиць, проводили лідерські табори для молоді, соціальну роботу в місцях та повсюди розповідали про Україну. А тепер повернулися та спрямовують свої зусилля й отриманий досвід на розбудови України.
Відбулася прес-конференція на тему «Питання еміграції української молоді» та виставка культур народів світу. На самому фестивалі небайдужим громадянам показали національні танці різних країн світу, мюзикл, гості фестивалю почули історії волонтерів і послухали музичні виступи гурту “Stars”. 
Культури різних країн світу злилися воєдино для того, щоб подарувати всім учасникам незабутні враження, надію і силу змінити Україну.
За матеріалами сайту: http://demydivska.gromada.org.ua/news/1548620455/

Залишити відповідь