• 7 березня 2021 року
  • 19:00 год
  • Глядацька зала 

Запрошуємо тебе до Рівненського міського будинку культури на неймовірну музичну  подію цієї весни – концерт під назвою «Feelings» неперевершеної Надії Мейхер, який відбудеться 7-го березня 2021-го року.

«Feelings» (в перекладі з англ. «почуття») – це власна музична програма у акустичній формі, створена Надією, аби поділитись з тобою її улюбленими світовими хітами у оригінальному прочитанні, а також  особистими віршами. Твори звучатимуть на різних мовах світу: італійській, англійській, іспанській та французькій. На тебе очікує дивовижне сплетіння жанрів: від популярних пісень, романсів до оперних арій.

“Запрошую Тебе, мій глядач, зануритися в світ душевності, естетики, любові і відвертості, де мої авторські вірші переплетені з російськими романсами, світовими хітами виконаними українською, іспанською,італійською, французькою та англійською мовами.” – з любов’ю, Надія Мейхер.

У програмі “Feelings” прозвучать такі композиції як:
«Сiла птаха»
«Лиш вона»
“НЕ відрікаються люблячи”
“Волохатий джміль”
«А якби ти був богом»
«Монолог»
«Besame mucho»
«Caruso»
«Habanera»
«Malade»
«Mon mec à moi»
«New York, New York»
«Feelings» та інші.

КВИТКИ:

– в касі МБК

– онлайн за посиланням: https://kasa.in.ua/ua/rivne/concert/nadiia-meikher-2021-03-07?fbclid=IwAR25Vga8qab0ZJ1Rqz2eb6rWfF3rQ9XdRCYinK5moFQPQv9hlcUJfumdet0

Довідки за телефоном: 

☎️ (097) 055 32 21