• 11 березня 2020 року
  • 18:00 год
  • Глядацька зала
Акторка, журналістка та телеведуча вирушає у тур містами України зі своєю програмою «Вечір з Яніною Соколовою». 11-го березня Яніна завітає до Рівного. Не пропусти зустріч з однією з найзначущих особистостей сьогодення!
Яніна Соколова має дві вищих освіти: психологічну та акторську. За свою кар’єру вона працювала в декількох виданнях, ведучою на багатьох відомих телеканалах (1+1, Інтер, 5-ий Канал) та акторкою у Київському Вільному театрі і Львівському драмтеатрі.
У 2015-му році телеведуча починає свій власний проект під назвою «Рандеву з Яніною Соколовою». У рамках «Рандеву» журналістка проводить інтерв’ю з політиками, бізнесменами, представниками шоубізу та іншими медійними особистостями. Передача відразу прийшлася до смаку українським глядачам, адже прямолінійність ведучої змусила не одного гостя відповідати відверто на подекуди незручні питання.
На цьому талановита Яніна не зупинилась…На її YouTube каналі невдовзі стартує антипропагандистське шоу «Вечір з Яніною Соколовою». Відео-блог виходить з позначкою 18+, адже Яніна полюбляє подати матеріал у супроводі влучного нецензурного слівця.
Слід наголосити, що у 2018 році Соколова видала першу інтерактивну книгу «Шевченко на кожен день», просканувавши QR-код якої, можна на телефоні переглядати відео, де журналістка читає вірші українського поета. Також вона є волонтером і продюсером фільму про армію «We Are Soldiers», амбасадором руху за права жінок «He For She». Після тривалої, але успішної боротьби з жахливою недугою – раком – Яніна започаткувала проект «Я, Ніна», в рамках якого вийдуть фільм, книга та пісня, що розповідатимуть історію боротьби ведучої з цією хворобою.
Громадянська позиція Яніни дуже чітка. Вона вільно висловлює свої думки з приводу болючих та гострих тем сучасного українського життя. «Вечір з Яніною Соколовою» – цікаво, інформативно, відверто та обґрунтовано.

КВИТКИ:

– в касі Міського Будинку Культури

– онлайн на Kasa.in.ua: https://kasa.in.ua/ua/rivne/other/vechir-z-yaninoiu-sokolovoiu-2020-03-11?fbclid=IwAR2PcSXmOkiQkg9BP4X8OooF-8qWm0U8njaaUe1cbUVqQW75sq_tAOjHw48

– онлайн на Karabas.com: https://rivne.karabas.com/ua/vechir-z-yaninoyu-sokolovoyu-1/order/?fbclid=IwAR1gRRfZIxGAj9iZVJbLIg4fVca8qlsXr0964qEHGO2mSkJlDnv6E18JjBY

Довідки за телефонами:

☎️ (097) 055 32 21