Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Ірина Федишин

04.11.2018 @ 19:00 - 21:00

З радістю запрошуємо Вас на Велике Українське Шоу Ірини Федишин “Білі троянди”. Живий звук!
Ірина Федишин – музичний феномен українського шоу-бізнесу, – вважають музичні експерти, стверджують на провідних телеканалах країни. Пісні “Долоньки”, “Ти тільки мій”, “Калина”, “Це моя земля, Україна”, “Як я тебе люблю”, “Білі троянди” та багато інших лунають чи не в кожній українській хаті. І шанувальники таланту Ірини не з’ясовують причини свого вибору, а просто слухають і насолоджуються справжньою українською піснею.
Її музика зачаровує та створює чудовий настрій. Вона є автором більшості пісень, які виконує. Сьогодні у її творчому доробку чимало яскравих кліпів, шість успішних альбомів.
Своєю щирістю співачка стрімко завойовує серця українських та європейських глядачів, знаходить справжнє порозуміння із публікою і на американському континенті. Її пісні активно ротують на всіх радіостанціях, її відео мають мільйонні перегляди в інтернеті, а на концертах – завжди повні зали.
Ірину Федишин вважають найбільш гастролюючою співачкою України: за весь час творчості вона дала понад 1200 концертів. А кожен концерт Ірини – це справжнє шоу. І кожне шоу вражає.
Ірину Федишин не дарма називають феноменом української музичної сцени! Приходьте на концерт, щоб переконатися в цьому!
Тож, зустрінемося з артисткою 4 листопада о 19 год в Міському Будинку Культури!
Довідки – 097-055-3221 або 43-93-38.

Деталі

Дата:
04.11.2018
Час:
19:00 - 21:00