Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Оксана Муха

23.10.2021 @ 19:00 - 21:00

Запрошуємо тебе на неймовірну подію – сольний концерт загадкової Оксани Мухи, який відбудеться 23 жовтня 2021 року в Міському Будинку Культури. Ти не можеш пропустити таку чудову та важливу подію, приходь поринути в магію української пісні разом в неперевершеною Оксаною Мухою!
Адже Оксану Муху без сумніву можна назвати “душою української пісні”. ЇЇ голос зачаровує феноменальністю, українською ментальністю та потужною енергетикою, а чудові виступи не зможуть залишити тебе осторонь! Володарка титулу “Голос країни”, заслужена артиста України творчий шлях почала ще навчаючись у Львівській національній музичній академії імені Миколи Лисенкка, а згодом стала солісткою Львівського муніципального камерно-симфонічного оркестру “Леополіс” та розпочала співпрацю з мистецьким об’єднанням “Дударик назавжди”. У 2015 році Оксана Муха разом з такими музикантами як Тараса Чубай, “Пікардійська терція” та Павло Табаков та хоровою капелою “Трембіта” створила проект “Івасюк”, присвячений пам’яті відомого українського композитора, автора “Червоної рути” Володимира Івасюка та разом провели тур містами рідної країни.
Визнання талановита львів’янка здобула ще до “Голосу країни”, завоювавши Гран-прі на міжнародному конкурсі імені Квітци Цісик, де її назвали “другою Квіткою Цісик”.  Та справжній успіх до Оксани Мухи прийшов після блискавичної участі та бажаної перемоги на талант-шоу “Голос країни”, де вона виконували виключно україномовні композиції.

КВИТКИ:

– в касі МБК

– онлайн за посиланням: https://kasa.in.ua/ua/rivne/concert/oksana-mukha-2021-05-15

Довідки за телефоном: 066 171 3456.

 

Деталі

Дата:
23.10.2021
Час:
19:00 - 21:00
Подія Category: