Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Концерт гурту “Vivienne Mort”

26.10.2021 @ 19:00 - 21:00

Відомий інді-рок-гурт Vivienne Mort на чолі із Даніелою Заюшкіною вирушає у всеукраїнський тур. В рамках магічного весняного туру музиканти дадуть ексклюзивний концерт 6 жовтня 2020 року в Рівненському міському Будинку культури. За словами самих учасників колективу, це буде останній концерт перед творчою паузою на поки що не визначений термін. Тож не пропусти нагоди насолодитися неземною музикою гурту наживо!

Які причини піти на концерт Vivienne Mort у Рівному:

– Гурт знову збереться у повному складі, аби подарувати тобі незабутнє живе виконання твоїх улюблених хітів: «Пташечка», «Іній», «Сліди маленьких рук» та ін.
– Кожен концерт колективу – це певного роду лабораторія алхіміків, які чарують над емоціями та почуттями слухача. Приходь аби особисто відчути ці музичні чари!
– Не прогав нагоду стати безпосереднім учасником музичного дійства від Vivienne Mort, адже музиканти не лише співають пісень, а й співпрацюють з найкращими професіоналами у сфері звукового та світлового оформлення, то ж на тебе чекають сильні та яскраві враження. Недарма Vivienne Mort вирушають у весняний тур. Весна – це ж пора натхнення! А хто ще з українських гуртів здатен так надихати прихильників, як вони!
– «Кінець першого розділу», можливо, стане початком нової книги… А поки що давай насолоджуватися творчістю улюбленого гурту на сольнику у твоєму місті!

КВИТКИ: 

– в касі Міського Будинку Культури

– онлайн на Kasa.in.ua: https://kasa.in.ua/ua/rivne/concert/vivienne-mort-2020-05-07

Довідки за телефонами:

☎️ 066 171 3456.

 

Деталі

Дата:
26.10.2021
Час:
19:00 - 21:00
Подія Category: