Loading Події

« All Події

Концерт гурту “Акваріум”

Червень 11 @ 19:00 - 21:00

Філософія, яка пройшла крізь покоління. Лірика, котра пройшла через каміння, терни волелюбності і протестності рок-н-роллу. Думка, що спрямовується далеко за межі всього земного і щоденної метушні. Все це він – легендарний Борис Гребенщиков! 
Унікальна музика гурту “Акваріум” не просто жива, а продовжує відкривати нові грані в ліриці балад, кипучому рок-н-роллі і філософському реггі. І що прекрасно – ні гурт, ні його засновник Борис Гребенщиков не стали ретро колективом, не дивлячись на більш ніж солідний творчий шлях. Їхня музика – жива і свіжа, адже команда постійно експериментує з формою і звучанням, знаходячи нові нотки і чіпляючи струни душі як відданих фанів, так і тих, хто тільки відкриває для себе рок-н-ролл.
Нова програма БГ і гурту “Акваріум” називається “Двері трави” на честь їхньої одноіменної пісні, яка в 2017 році вийшла в абсолютно новому аранжуванні. Сам Борис Борисович не раз зізнавався, що саме цю пісню, написану дуже давно, йому не вдавалось виконати правильно і точно. І лише коли “Акваріуму” виповнилось 45, а сам БГ наблизився до 65-ти, знайшлось істинне і справжнє звучання.
“Акваріум” – це творчість поза часом та умовностями! Приходьте на концерт провести вечір з легендою!

КВИТКИ:

– в касі МБК

– онлайн за посиланням: https://kasa.in.ua/ua/rivne/concert/borys-hrebenshchykov-2021-03-25

Довідки за телефоном: 097 055 32 21.

Деталі

Дата:
Червень 11
Час:
19:00 - 21:00
Подія Category: