Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Капела бандуристів ім. Г.Майбороди запрошує на “Зимову казку”

Січень 14 @ 18:00 - 20:00

  • 14 січня 2023 року
  • 18:00
  • Глядацька зала 

 

Концерт національної заслуженої капели бандуристів ім. Г.Майбороди.Солістка Яна Ілларіонова. 

Найстарший творчий колектив України зі 105-річною історією – Національна капела бандуристів України – запрошує рівнян на різдвяний концерт «Зимова казка».

Капелу зараз складають 45 музикантів-чоловіків, що одночасно співають та грають на бандурах. Музиканти колективу вже більш як 100 років бережуть та несуть в собі той прадавній ген українського кобзарства, що притаманний лише нашому народу, і який, не дивлячись на всі намагання тоталітарних режимів знищити його, тільки загартувався та зміцнів. Кожен рік капела проводить конкурс, щоб відібрати до своїх лав найдостойніших, найталановитіших та найяскравіших, щоб і далі плекати цю унікальну культурну рису.

Також не оминула капелу жорстока і цинічна війна росії проти України: на цей момент 9 артистів капели бандуристів зі зброєю в руках захищають рідну землю від російської агресії в лавах Збройних Сил України.

«Зимова казка» – це унікальна програма, зазначають у колективі. Від решти концертних програм Капели бандуристів вона вирізняється ретельно відібраними колядками та щедрівками з усіх куточків України. Серед них, загальноулюблені та маловідомі, акапельні та з інструментальним супроводом, давні та сучасні – і вся ця барвиста мозаїка складеться на сцені Міського будинку культури у цілісну картину справжнього зимового дива.

«Замість конферансу звучатимуть віншування та щедрування, що створює у глядача враження проведення концерту на «одному диханні», а ніжний жіночий вокал солістки Яни Ілларіонової, вплетений в суцвіття чоловічих голосів, додасть дійству неповторного колориту. Отже, не пропустіть, концерт Національної капели бандуристів України 15 січня у МБК. Відчуємо казкову атмосферу музичного українського Різдва разом!» – запрошують на подію організатори.

Програма концерту розрахована на 1 годину 30 хвилин без антракту.

КВИТКИ:

  – в касі МБК

  – на сайті https://rivne.karabas.com/ua/kapela-banduristiv-9

Довідки за телефоном: 

☎️ 066 171 3456 

Деталі

Дата:
Січень 14
Час:
18:00 - 20:00
Подія Category: