Loading Події

« All Події

Вистава «Кохання на трьох»

Грудень 20 @ 18:00 - 20:00

  • 20 грудня 2023 року
  • 18:00
  • Глядацька зала 

Перший Театр Антрепризи та комедії гостинно відкриває свої двері нового сезону для всіх шанувальників театрального мистецтва. У новому сезоні Театр підготував кілька вистав, грандіозних шоу та програм, щоб кожний глядач зміг знайти своє.

“Кохання на трьох” – це вистава-анекдот, причому дуже тонкий, має успішну багаторічну історію. Сюжет побудовано у формі гри в ритмі танго навколо вічної теми: кого ж обере жінка – талановитого чи богатого.

Успішний депутат італійського парламенту Леоне Саваста захопився молодою красивою письменницею та журналісткою Паолой. Все б добре, тільки політики часто бувають приземленими і зовсім позбавленими романтичного погляду на життя людьми. Добитися взаємності екстравагантної і освіченої дівчини непросто. Випадкова зустріч з талановитим письменником П’єтро дає Леоне можливість з’явитися перед коханою в якості цікавої і неординарної людини. Він укладає договір з письменником і видає його літературні праці за свої. На перший погляд все складається вдало, депутат отримав визнання у найвищих колах і з’явився перед розумною жінкою у вигідному світлі. Проте, тим часом Паола вишукано веде власну подвійну гру і опиняється в руках справжнього автора творів…

Тонкий гумор, блискуча гра чудових акторів, непередбачуваний сюжет – таке не варто пропустити!

Режисер: Євген Паперний
За п’єсою Альдо де Бенедетті

У ролях:
Народна артистка України Ольга Сумська
Народний артист України Євген Паперний
Заслужений артист України Віталій Борисюк

Керівник Сергій Чудаєв (продюсерський центр “Comedy Space”, Перший Театр Антрепризи і комедії)

 

КВИТКИ:

– в касі МБК

  – на сайті karabas.com

Довідки за телефоном:

☎️ 066 171 3456 

Деталі

Дата:
Грудень 20
Час:
18:00 - 20:00
Подія Category: