Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Андрій Макаревич

06.05.2021 @ 20:00 - 22:00

  • 6 травня 2021 року
  • 20:00 год
  • Глядацька зала

ANDREY MAKAREVICH. YOUR 5 – новий проект
“В обмеженні коштів пізнається майстер” – писав Гете. Андрій Макаревич займається джазом вже п’ятнадцять років, і у всіх проектах разом з ним на сцену піднімалося на менше десятка музикантів. “Оркестр Креольського Танго” починав скромно, семеро – але досить скоро розрісся до бігбенда з повною духовою секцією. А “L.O.V.E – Пісні про любов”, “Yiddish Jazz” з самого початку такими і створювалися, там брали участь не тільки духові групи, але і по кілька вокалістів! І ось тепер Андрій Макаревич вирішив зробити наступний крок і випробувати новий формат. Прямо протилежний.
“Я завжди вважав, що чим ясніше думка, тим менших образотворчих засобів вона вимагає. Це стосується будь-якого виду мистецтва. І взагалі якщо раніше і доводилося грати в мінімалізм – то в основному через те, що більше не вміли. Тепер картина інша – ці музиканти вміють дуже багато, тому їх мінімалізм – не вимушений, а усвідомлений “- Андрій Макаревич.
У новому проекті Your 5 разом з Макаревичем на сцені залишається тріо Євгена Борця (Давид Ткебучава – барабани, Сергій Хутас – контрабас, сам керівник тріо – клавішні) і Тимур Некрасов, поодинці відповідає за все духові інструменти. В репертуар нового проекту увійшли пісні “Машини Часу” і сольних проектів її лідера, а також кілька джазових стандартів. Прем’єра нової програми пройшла у вересні-жовтні 2015 року в ході концертного туру по Скандинавії!

КВИТКИ: 

– в касі МБК

– онлайн за посиланням: https://rivne.karabas.com/andrij-makarevich-yo5-2 

Довідки за телефоном: 066 171 3456

Деталі

Дата:
06.05.2021
Час:
20:00 - 22:00
Подія Category: