20 жовтня 2026 року
18:00 год
Глядацька зала
Що робити, якщо в квартирі раптом з’являється… тіло? Особливо коли навколо — чоловік-художник, нові залицяльники, купа ревнощів, несподіваних зізнань і любовних катастроф.
«Троє закоханих, не рахуючи тіла»— це іскрометна комедія, де кожна наступна хвилина перевертає все з ніг на голову. Тут ламається четверта стіна, музика стає частиною сюжету, пластика розповідає більше за слова, а за сміхом непомітно ховається справжній детектив.
На сцені — зірковий акторський склад:
Алла Мартинюк — харизматична акторка театру й кіно, волонтерка та людина, яку неможливо не любити.
Олексій Нагрудний — актор театру та кіно, у ролі Антона, художника, який ніби трохи Далі, а трохи… велика проблема.
Ігор Портянко — заслужений артист України, актор, який вміє зробити смішним навіть найнебезпечніший момент.
Назар Грабар — актор, танцюрист, суцільна харизма, пластика, гумор і той самий герой, від якого неможливо відвести очей.
Режисер постановник – Валерія Демченко
Продюсер – Алла Мартинюк
Хореографиня – Анна Клюшниченко
Багато сміху. Багато музики, танцю та несподіванок.
І лише одне питання не даватиме спокою до самого фіналу:
Хто ж винен, звідки взялося тіло і кого обере Героїня?
КВИТКИ:
– в касі МБК
– онлайн на kontramarka.ua
Довідки за телефоном:
☎️ 067 311 31 35