“Вечір кіноманів” в рамках кінофестивалю “Місто Мрії” пройде в МБК

розміщено в: Новини | 0

Запрошуємо на “Вечір кіноманів”!

Друзі, чи підготувалися ви до кіноосені? Так-так, ми до вас – із запрошенням на Вечір кіноманів 06 вересня! Крім показу фільмів, ми анонсуємо всі заходи ІІІ Рівненського міжнародного кінофестивалю “Місто Мрії”. Одним з таких ще до офіційного відкриття фестивалю стане “Вечір кіноманів”, який пройде у Міському Будинку Культури 6 вересня о 17:00 год.
На Вечорі кіноманів ви:
– подивитеся одні з кращих фільмів Рівненського міжнародного кінофестивалю “Місто Мрії” 2017-го та 2016-го років:
– “Муссе” – фільм – володар Гран-прі першого РМКФ “Місто Мрії”, режисер – Джон Хеллберг, Швеція, 2013, тривалість – 40 хв. 
– “Приречені на смерть у космосі” – третє місце у номінаці “Короткометражне міжнародне ігрове кіно” першого РМКФ “Місто Мрії”, режисер – Хав’єр Шіллон, Іспанія, 2015, тривалість – 14 хв. 47 сек.
– “Круасан”, режисер – Маріус Конротто, Іспанія, 2016, тривалість – 6 хв. 29 сек.
– “Сходознавець”, режисери – Максим Курочкін, Анастасія Матешко, Україна, 2016, тривалість – 8 хв. 26 сек.
– Першими дізнаєтеся імена відомих особистостей, які стануть журі та гостями міжнародного кінофесту – 2018, що пройде 25.09 – 29.09
– Познайомитеся з відомим шоу-меном і актором, який буде ведучим ІІІ Рівненського міжнародного кінофестивалю “Місто Мрії”. 
– Першими дізнаєтеся про цікаві події й локації під час кінофесту.
Важливо: кожен, хто завітає на Вечір кіноманів, як справжній кіноман, отримає промокод – знижку 50% на квитки на дні кінофестивалю 25.09 – 29.09.
Запрошуємо вас і ваших друзів!

КВИТКИ:

Залишити відповідь