Балет “Лебедине озеро” покажуть в МБК 27 травня

розміщено в: Без категорії | 0
«Лебедине озеро» – це класика балету на 3 дії. Це не просто музична казка, а професійний балет світового рівня! Більше 40 артистів на сцені, детально пророблена хореографія і вокал, унікальні образи і декорації, світлові спецефекти і потужне звукове обладнання. Одна з найвідоміших робіт П. Чайковського в об’єднанні з сучасним мистецтвом балету. Станьте частиною захоплюючої чарівної історії! Заздалегідь купити квитки на балет «Лебедине озеро» в Рівному Ви зможете завітавши у касу МБК.
Любов, магія, музика!
Ця культова історія протягом багатьох років і століть залишається однією з найактуальніших в репертуарі театрів усього світу. В її основі лежить давня німецька казка про молодого принца Зігфріда, полюбив принцесу з сусіднього королівства, Одетт. Але дівчина виявилася зачарована завдяки підступам злого чаклуна Ротбарта, і перетворилася в лебедя — тільки в відображенні місячного світла на воді вона може знову приймати людську подобу. Тільки щира любов, честь і відвага допоможуть принцу перемогти прокляття, щоб закохані знову опинилися разом! Вас чекає чудова європейська постановка у виконанні кращих українських акторів, музикантів і вокалістів.
Лібрето Володимира Бегичева і Василя Гельцера.
Постановка 1995 року здійснена балетмейстером Анатолієм Шекерою
Хореографія Маріуса Петіпа, Лева Іванова, Олександра Горського, Федора Лопухова, Володимира Бурмейстера, Анатолія Шекери
Квитки можна придбати в касі МБК та за посиланням:
Деталі за телефонами: 097 055 32 21, 43 93 38

Залишити відповідь