1. Заслужений ансамбль танцю України “Полісянка”

– хореографічний колектив, керівник Народний артист України Марущак Віктор Семенович.

 

  1. Зразковий ансамбль танцю “Полісяночка”

– хореографічний колектив, керівник  Заслужений працівник культури України Жемчугова Євгенія Борисівна.

 

  1. Зразковий ансамбль танцю “Джерельце”

– хореографічний колектив, керівник Кірія Наталія Григорівна.

 

  1. Зразковий аматорський колектив дитячого ансамблю танцю ” Перлинка” ,

Керівник Жемчугова-Копилова Ольга Ігорівна.

 

  1. Зразковий ансамбль сучасного танцю “Етика”

– хореографічний колектив, керівник Мартинюк Руслана Степанівна.

 

  1. Народний аматорський хор ветеранів війни та праці “Патріот”

– хоровий колектив, керівник Падкопаєва Тетяна Віталіївна.

 

  1. Народний аматорський хор “Верес”

– хоровий колектив, керівник  Заслужений працівник культури України Невірковець Петро Антонович.

 

  1. Народний аматорський камерний хор “Лукаш”,

Керівник Івченко Галина Андріївна

 

  1. Народна аматорська фотостудія “Простір-Фото”,

Керівник Харват Олександр Миколайович.

 

  1. Народний аматорський ансамбль народної музики “Наспів”

– оркестровий колектив, керівник  Мостовий Сергій Віталійович .

 

  1. Народне вокально-інструментальне тріо “Срібна терція”,

Керівники: заслужений працівник культури України Забута Борис Ізраїлович.

 

  1. Народне аматорське тріо бандуристок “Любисток”,

Керівники: Турко Наталія Євгеніївна.

 

  1. Зразковий естрадний хор “Фантазія”,

Керівник: Давидюк Галина Юріївна.

 

14.Зразковий естрадний хор “Кольорові ноти”

Керівник: Малько Світлана

 

15. Народний аматорський вокально-інструментальний гурт “Цвіт папороті”,

Керівник Івченко Галина Андріївна.

 

  1. Народний ( зразковий) аматорський колектив вокальний гурт “Лісова пісня”,

Керівники:  Давидюк Галина Юріївна та Толочик Мирослава Анатоліївна.

 

17. Народна аматорська студія декоративно-ужиткового мистецтва,

Керівник Крилошанська Анна Володимирівна.

 

18. Солістка Рівненського міського Будинку культури

Іванна Місюк

 

19. Гурт “Traveling the World”

Керівник Піддубник Володимир

 

20. Фольклорне тріо “Ярина” Керівник

Керівник Цапун Раїса