“MediaLab” – це культурно-освітня платформа, яка створена з метою використання сучасних мультимедійних, комп’ютерних та інших технологій. Одним з напрямків цього проекту є популяризація діяльності Міського Будинку Культури та його творчих колективів. В рамках діяльності “MediaLab” працює відеостудія. Завдяк їй мрія стати відеоблогером, справжнім кінооператором або ж відомим фотохудожником є реальністю. Тут проводяться заняття по відеозйомці та кліпмейкерству, а також майстер-класи по обробці звуку для створення аудіотворів, курс по фотосправі. На таких майстер-класах задіюються сучасна відеокамера, квадракоптер, цифрова екшн-камера та інше мультимедійне обладнання. 
     З відеостудією співпрацюють креативні, творчі люди, знавці своєї справи, серед яких Олена Капитанюк, Дмитро Кірічок, Дмитро Максимчук, Михайло Кликов, Яків Гумінський. Керівник відеостудії – Олена Капитанюк.  
   Даний проект проект є важливим заходом на шляху розвитку інфраструктури цифрової комунікації та здобуття компетенції використання нових технологій у сфері культури.